HIP HOP KEMP 2011: Looptroop Rockers+ GŁOSOWANIE

GŁOSOWANIE- NR 6!!!
 
hh_blogiPolskie ulice mają Polish Street Team, a internet ma ich-autorów blogów i serwisów partnerskich Hip Hop Kemp! To oni z miłości do festiwalu z atmosferą niestrudzenie promowali go na wszystkie możliwe sposoby na własnych blogach, fanpejdżach czy serwisach. Od dziś, 5 sierpnia przez 7 kolejnych dni można oddawać głosy na strony partnerskie.
Spośród 22 serwisów zostaną wyłonione 3 najlepsze: 2 z największą liczbą głosów i 1 wybrany arbitralnie przez Agencję Joytown.  Autorzy trzech wyróżnionych stron już za dwa tygodnie podczas 10. edycji festiwalu Hip Hop Kemp będą nosić opaskę VIP!
Głosowanie (tylko dla zarejestrowanych użytkowników) potrwa do 11 sierpnia. Głosy oddajemy w ankiecie po prawej stronie. 
 Dziękuję za oddane głosy:) NR 6!!!!


http://www.hiphopkemp.pl/


HIP HOP KEMP 2011 – WARM UP PARTY 

Tradycją nieodłącznie związaną z festiwalem Hip Hop Kemp jest tzw. warm up. Oficjalna rozgrzewka startuje dzień przed wejściem gwiazd na główną scenę.  W tym roku warm up odbędzie się w środę 17 sierpnia. Pierwszym przyjezdnym, których według szacunków można spodziewać się aż 10 tysięcy, organizatorzy zapewnią szereg atrakcji mających wprowadzić ich w słynną, kempową atmosferę. Do ich dyspozycji przygotowano hangary, w których odbędą się koncerty i pokazy rozpoczynające jubileuszowy, dziesiąty Hip Hop Kemp. Doświadczenia z poprzednich lat dowodzą, że potrafią one wywołać nie mniejszy entuzjazm niż występy na main stage w trakcie właściwych dni festiwalu (18-20 sierpnia).

Organizatorzy zadbali także, aby liczni polscy kempowicze mieli na warm upie swoją silną reprezentację. W przeddzień festiwalu w hangarach wystąpią ci, którzy kempowy klimat znają i cenią: Pih, grający na scenie głównej w 2009 roku, i Chada, jego kompan, którego występu wielu oczekuje; Diox, który właśnie promuje najnowszą płytę, nagraną wspólnie ze wspomagającymi go za deckami The Returners; trueschoolowy wyjadacz Te-Tris wznawiający właśnie swą najsłynniejszą EP „Naturalnie”

Choć podczas trzech festiwalowych dni będzie można uświadczyć wystarczająco emocji, warto przybyć do Hradec Králové dzień wcześniej i już wtedy, wraz z poznanymi kempowiczami, poczuć klimat jubileuszowej edycji. Przyjazd na warm up ma także swą praktyczną stronę: więcej przestrzeni na polu namiotowym i idąca za tym możliwość wyboru miejsca rozbicia namiotu.

Wstęp na warm up party możliwy jest tylko dla posiadaczy festiwalowych karnetów. W polskiej przedsprzedaży można je nabyć wyłącznie na stronie www.urbancity.pl do czwartku 11 sierpnia.

Labels: